4 Вересня 2017

Карта Побиту, Karta Pobytu, Вид на проживання

карта побиту

праця в Польщі

Якщо Ви легально мешкаєте в Польщі або маєте замір проживати на території цієї країни довше, ніж 3 місяці, ми, діючи від Вашого імені, можемо отримати для Вас дозвіл на проживання на визначений час, відомий в повсякденній мові як вид на проживання – karta pobytu.

Щороку ми успішно оформлюємо кілька сотень дозволів або їх продовжень в різних воєводствах на території Польщі.
Пам’ятайте, якщо у Вас немає часу займатися такою великою кількістю формальностей, пов’язаних з цією справою, або Ви не знаєте як це зробити, довірте це нам! Ми зробимо це швидко і без зайвого ангажування Вашої сили.
Ми можемо похвалитися рекомендаціями кількох десятків людей з території всієї країни, для яких ми отримали згадані документи. Вас цікавить карта побиту – ми робимо це швидко, дешево і ефективно!

Щоб скласти заяву на оформлення карти побиту Нам від Вас потрібні будуть такі документи (Карта перебування):

  1. Кольорові фотографії — актуальні, неушкоджені, 4 штуки розміром 35 х 45 мм, зроблені протягом останніх 6 місяців, на однотонному світлому фоні, якісні, виразні, зображуючі виразно очі та обличчя від верху голови до верхньої частини плечей, так, щоб обличчя займало 70 — 80% фотографії; фотографії повинні зображати особу без головного убору та окулярів із затемненими стеклами, дивлячу прямо, з відкритими очима, не прикритими волоссям, з натуральним виразом обличчя та зімкнутими губами.
  2. Копія паспорта, Після отримання дозволу Ви зобов’язані будете пред’явити
  3. Умова про оренду житлового приміщення, в якому Ви мешкаєте або маєте замір замешкати. Умова повинна містити інформацію про  кошти, які Ви сплачуєте, а також відокремлену оплату комунальних послуг. Пам’ятайте, що Ви не можете зазаначити безкоштовного житла, за вийнятком проживання у найближчої родини – це вимога для комплекту документів для подання на Карта побиту.
  4. Дозвіл на роботу або інший документ, на підставі якого Ви маєте замір перебувати на території Польщі.
  5. Трудовий договір, договір підряду, договір доручення – оригінал або завірена польським нотаріусом копія.
  6. PIT-37. Якщо Ви вже працювали в Польщі раніше, повинні мати декларацію про розрахування прибуткового податку. Якщо минулого року Ви не працювали, згаданий документ не вимагається.
  7. RMUA або інший документ, що підтверджує наявність медичної страховки, покриваючої кошти лікування на території Польщі.

Іноді вимагаються документи: Довідка з податкової інспекції про відсутність заборгованості у сплаті податків

Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт