14 Жовтня 2017

Довготермінова туристична віза

виклик

водійське посвідчення

гостьова туристична віза

карта побиту

податки в Польщі

тимчасовий побит

Досить часто українці, корті виїжджають на роботу до Польщі, зостаються тут і надалі, продовжуючи свою працю на основі Карти Часового побуту. Карта Побуту Часового надається на період року, іноді двох років, а останнім часом, у 2016 році, все частішають випадки коли Карту Часового побуту дають на 3 роки. Проте після того, як громадянин України отримав право довготермінової праці на основі Карти Тимчасового Побиту, виникає логічне питання, як зробити так, щоб члени родини з України могли без проблем відвідати свого чоловіка, тата, брата? І ми маємо на це відповідь!

Варіант тимчасової візи на два тижні не розглядаємо, це може зробити кожен. Ми допомагаємо зробити довготермінову туристичну візу для членів родини. Така віза видається у Консульстві Республіки Польща в Україні. Консульство вибирається відповідно до того регіону, де прописані члени Вашої родини в Україні. Такі візи видають на довгий період, наприклад, на рік, пів року, три місяці, з правом багаторазового перетину кордону, тобто Ваші рідні зможуть без перешкод відвідати Вас на свята, вихідні. Це може навіть стати подальшим стартом для того, щоб зацікавити їх такою країною як Польща і сприяти подальшому легальному переїзді до Польщі, наприклад, на роботу. Зверніть увагу, що довготермінова туристична віза дає право відвідати членів родини у Польщі, але НЕ дає права працювати! Проте зробити довгорозову туристичну візу для громадянина України — справа клопітка. Потрібно мати по-перше час, якого завжди не вистачає, а по-друге, знати перелік документів, які потрібно подати, володіти досконалою писемною польською мовою, отримати необхідні довідки та документи у Польщі. Здається важко? Тільки не для нас!

– Я працюю в Польщі і маю Карту Побуту Часового, що мені треба, щоб зробити візу для родини?

Вам потрібно зібрати перелік документів:

  • Карта тимчасового побуту
  • Робочий контракт (умова о праце, умова злєценя чи інший)
  • Умова винайму житла або приписка
    Згода власника помешкання на те, що до Вас приїде тимчасово жити хтось із родини
  • Можна запросити тільки найближчих членів родини – дружину, маму, сестру або чоловіка, тата, брата – двоюрідні брати, сестри, інші родичі не підлягають під це правило

Агенція праці WORKSOL професійно займається не лише працевлаштуванням тисяч кваліфікованих українців по цілій Польщі, а й надає суміжні послуги, серед яких — оформлення карт побуту, запрошень від воєводи, обмін українського водійського посвідчення на польські водійські права, повернення зайвосплаченого податку для українців, а також — оформлення довготермінової туристичної візи для членів родини. Ми маємо великий досвід в оформленні таких віз і професійно, швидко та у зручний для Вас час зберемо необхідні документи, зробимо відповідні переклади у разі потреби, тобто займаємось усім необхідним, щоб рішення польського Консула в Україні було позитивним і Ваша дружина, мама чи сестра отримала довготермінову туристичну візу для відвідин Вас у Польщі. Наша послуга коштує 200 злотих. Звертайся до нас, та зроби приємне собі і своїй родині! Нехай отримають шанс відвідати Вас особисто та одну із найбільш розвинутих країн Європи! Звертайся до нас!

Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт