17 Квітня 2018

Валентина Осколок

Працівники WORKSOL

Валентина Осколок

спеціаліст відділу рекрутації, співвласниця фірми

 

Випускниця Опольського Університету на напрямі політологія, а також Слов’янського Університету в Києві на напрямі міжнародні відносини. Валентина створювала фірму від початку її виникнення, тому вона з нами з 2009 року. Валентина не лише співвласниця фірми, але і чудовий рекрутер, який досягає дуже добрих результатів. Валентина окрім досконалого знання своїх рідних мов (російська і українська), дуже добре володіє польською, а також англійською мовами. Свої лінгвістичні здібності вона повною мірою використовує в роботі, рекрутуючи окрім працівників з України також кандидатів з Азії.

Валентина ефективно направила в польські фірми сотні працівників різних спеціальностей. Завжди детально готує резюме для працедавців, завдяки чому вони отримують повну інформацію про кандидатів. Завдяки такій істотній підготовці навіть недосвідчений працівник представляється працедавцеві як кандидат, який подає великі надії . Кожен в цій бранжі знає, що добре підготовлене резюме це половина успіху.

Пропозиції роботи підготовлені Валентиною також дуже детально описані. Завдяки цьому кандидати точно знають що їх може чекати на місці виконання майбутньої роботи. Відповідний підбір Валентини кандидатів для працедавців дає неймовірно малий показник осіб, які відмовляються від роботи, або працедавців, які відхиляють їх кандидатуру.

В особистому житті Валентина свіжоспечена мама, яка мусить поєднати робочі обов’язки з вихованням дитини. Окрім цього, Валентина обожнює подорожувати і активно проводити кожну вільну хвилину, яких так мало в її житті 🙂

Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт