Про нас

Кадрова агенція WORKSOL вже як 10 років, веде свою діяльність у міжнародній та вітчизняній сфері надання посередницьких послуг. Ми рекрутуємо та делегуємо (у разі лізингової системи) на роботу до Польщі та ЄС громадян України, Білорусі, Молдови, Росії, Грузії, Бангладешу, Непалу та з інших країн.

Наша фірма функціонує на ринку праці з 2009 року.

Завдяки наявному у нас досвіду, ми якісно і швидко проводимо кожен набір співробітників.

Швидко та з урахуванням особливостей здобувача підбираємо потрібну вакансію.

Організаційно та інформаційно супроводжуємо кандидата до місця нової роботи.

Кожному працівнику ми надаємо роботу й не беремо оплату. Всі вакансії безкоштовні, бо ми відігруємо роль рекламного агентства, де роботодавець платить за, то щоб ми йому знаходимо працівника q займаємося усією документацією. Наш підхід відрізняється від більшості агентств, які в таємниці від вас заробляють за кожен пророблений час.

Ми володіємо великою базою кандидатів та роботодавців, які шукають кваліфікованих працівників, так і працівників без досвіду роботи.

Наша пропозиція спрямована людям, які бачать свій професійний розвиток на території Польщі. Також людям, які планують переїзд до Польщі на постійне місце проживання або у зв’язку з навчанням у навчальному закладі на території Польщі.

У нас фахівці заробляють добрі гроші.

Також ми надаємо якісні консультації та допомогу в питаннях підготовки та оформлення документів для отримання:
* Карт побиту (ВНП)
• Дозволів на роботу
• Запрошень для родичів
• Продовження перебування

 

Так само надаємо професійну підтримку в багатьох інших ситуаціях, пов’язаних з легалізацією перебування, роботи та навчання на території Польщі.

Кадрова Агенція WORKSOL підходить до розв’язання кожного питання своїх клієнтів з турботою та старанністю. Ви залишитеся задоволені, зберігаючи свої гроші та нерви.

Ми надаємо Вашій увазі вакансії у всіх сферах: кваліфіковані будівельники, працівники виробництв, працівники гастрономії, висококваліфіковані працівники ІТ-сфери, менеджери й працівники без досвіду.

 

Кадрова Агенція WORKSOL не займається продажем документів!

 

Кадрова Агенція WORKSOL є учасником програми Rzetelna Firma (Надійна компанія), яка об’єднує понад 50000 компаній з усіх секторів економіки на території Польщі й підтверджує відсутність невиконаних зобов’язань, наведених у Національному реєстрі заборгованостей BIG SA. Ми гарантуємо офіційне працевлаштування у перевірених польських роботодавців, добре оплачувану роботу та гідні умови проживання. Вакансії та послуги з працевлаштування – безкоштовні.

Ми надаємо послуги на підставі документів за допомогою офіційного супроводу в державних ОРГАНАХ Польщі.

Стеж за нами в соціальних мережах.

Не повторюйте чужих помилок. Якщо ти фахівець, довірся нам. Ми знайдемо тобі роботу, яка тобі потрібна згідно заробітної плати та твоїми планами. А також допоможемо тобі з картою побиту. Зв’яжися з нами. Заповни анкету та чекай наших пропозицій.

Натисни, щоб заповнити анкету.

Якщо хочеш самостійно підібрати собі роботу, подивися наші безкоштовні вакансії.

 

Кадрова агенція WORKSOL

Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт