Про нас

Кадрова агенція WORKSOL вже як 10 років, веде свою діяльність у міжнародній та вітчизняній сфері надання посередницьких послуг. Працевлаштовуємо та делегуємо на роботу до Польщі та ЄС громадян України, Білорусі, Молдови, Росії, Грузії, Бангладешу, Непалу та з інших країн.

Наша фірма функціонує на ринку праці з 2009 року.

Завдяки наявному у нас досвіду, ми якісно і швидко проводимо кожен набір співробітників.

Швидко та з урахуванням особливостей здобувача підбираємо потрібну вакансію.

Організаційно та інформаційно супроводжуємо кандидата до місця нової роботи.

Кожному працівнику ми надаємо роботу й не беремо оплату. Всі вакансії безкоштовні, бо ми відігруємо роль рекламної агенції, де роботодавець платить за, то щоб ми йому знаходимо працівника та займаємося усією документацією. Наш підхід відрізняється від більшості агенцій.

Ми володіємо великою базою кандидатів та роботодавців, які шукають кваліфікованих працівників, так і працівників без досвіду роботи.

Наша пропозиція спрямована людям, які бачать свій професійний розвиток на території Польщі. Також людям, які планують переїзд до Польщі на постійне місце проживання або у зв’язку з навчанням у навчальному закладі на території Польщі.

У нас фахівці заробляють добрі гроші.

Також ми надаємо якісні консультації та допомогу в питаннях підготовки та оформлення документів для отримання:
* Карт побиту (ВНП)
• Дозволів на роботу
• Запрошень для родичів
• Продовження перебування

 

Так само надаємо професійну підтримку в багатьох інших ситуаціях, пов’язаних з легалізацією перебування, роботи та навчання на території Польщі.

Кадрова Агенція WORKSOL підходить до розв’язання кожного питання своїх клієнтів з турботою та старанністю. Ви залишитеся задоволені, зберігаючи свої гроші та нерви.

Ми надаємо Вашій увазі вакансії у всіх сферах: кваліфіковані будівельники, працівники виробництв, працівники гастрономії, висококваліфіковані працівники ІТ-сфери, менеджери й працівники без досвіду.

 

Кадрова Агенція WORKSOL не займається продажем документів!

 

Кадрова Агенція WORKSOL є учасником програми Rzetelna Firma (Надійна компанія), яка об’єднує понад 50000 компаній з усіх секторів економіки на території Польщі й підтверджує відсутність невиконаних зобов’язань, наведених у Національному реєстрі заборгованостей BIG SA. Ми гарантуємо офіційне працевлаштування у перевірених польських роботодавців, добре оплачувану роботу та гідні умови проживання. Вакансії та послуги з працевлаштування – безкоштовні.

Ми надаємо послуги на підставі документів за допомогою офіційного супроводу в державних ОРГАНАХ Польщі.

Стеж за нами в соціальних мережах.

Не повторюйте чужих помилок. Якщо ти фахівець, довірся нам. Ми знайдемо тобі роботу, яка тобі потрібна згідно заробітної плати та твоїми планами. А також допоможемо тобі з картою побиту. Зв’яжися з нами. Заповни анкету та чекай наших пропозицій.

Натисни, щоб заповнити анкету.

Якщо хочеш самостійно підібрати собі роботу, подивися наші безкоштовні вакансії.

 

Данні фірми

Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL Michał Solecki ul. Warszawska 36, 63-600 Kępno NIP 6191944889

 

Кадрова агенція WORKSOL

Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт