Жизнь и работа в Польше

Советы и информация для соискателей работы

18 Лютого 2019

Вакансії від прямих роботодавців безкоштовно для українців Польща

Читати далі

4 Грудня 2018

Польська кадрова агенція Worksol в соціальних мережах

Читати далі

9 Жовтня 2018

Зварювальник в Польщі. Що і за що пропонують роботодавці? Інтерв’ю.

Читати далі

Для працедавця

Для кандидата

8 Квітня 2019

Як знайти роботу в Польщі без посередників у 2019 році?

Як знайти роботу в Польщі без посередників у 2019 році? Сьогодні польський роботодавець або польська агенція шукає працівників в Інтернеті.Тому треба…

Читати далі

15 Лютого 2019

Відгуки про агенцію worksol від клієнтів роботодавці

І власне тут ви зможете познайомитися з цими відгуками про worksol. Спеціально для вас перевели документи, офіційних рекомендацій з польської мови. А також ми покажемо їх оригінали з підписами, щоб у вас не виникали сумніви в тому, що агенція з працевлаштування Worksol – чесна та сумлінна агенція.

Читати далі

13 Лютого 2019

Робота в Польщі кухарем. Поради та рекомендації

Це стаття пишеться, щоб прояснити як виглядає робота кухарем в Польщі, а також з метою максимально позбавити вас від можливо проблем. Та найголовніше питання, як кухарю знайти відповідний роботу в Польщі, базуючись на досвіді та навичках. Це погляд людей, який не перший рік рекрутують майстрів кухні на роботу в Польщі.

Тут наші відповіді, поради та рекомендації, які заощадять вам гроші, сили та час.

Читати далі

21 Грудня 2018

Робота в Польщі вакансії на 2019 рік

Польща буде актуальною, як ніколи. Німеччина ще не починає боротьбу за іммігрантів країн третіх. А якщо почне, то тільки за висококваліфікованих фахівців з хорошими знаннями німецької мови. Ми вже писали раніше, як Німеччина планують залучити працівників у свій край.

Вакансії на роботу в Польщу у 2019 році стануть кращими. По-перше, мінімальна зарплата в Польщі стала вищою та продовжить зростати. По-друге, польський уряд з кожним роком намагається полегшити отримання карти побыту. З 2019-го року вийде ряд правок, які полегшать життя іммігрантом в Польщі.

Читати далі

Мы помогли

0

людям

5942

Pracowników znalazło prace dzieki naszemu pośrednictwu

134

Firmy skorzystały z naszych usług rekrutacyjnych

87%

Naszych klientów kontynuuje współpracę z nami po pierwszym roku

Worksol - кадровое агенство с добром к людям

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Більше про Worksol
94%
Satysfakcja klientów

Współpraca z Agencją Pracy WORKSOL układa się bardzo dobrze. Kontakt z pracownikami Agencji jest bardzo dobry, zawsze możemy liczyć na szybką i skuteczną reakcję firmy, jeśli pojawiają się potrzeby kadrowe z naszej strony.

Leszek Sawicki

właściciel

Współpracując z naszą firmą Agencja Pracy WORKSOL udowodniła, że jest sprawdzoną, rzetelną i godną zaufania firmą, która w pełni zasługuje na rekomendacje jako profesjonalny partner w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców

Leszek Dworak

właściciel firmy

Agencja wykazuje się dużą wiedzą w zakresie legalizacji pobytu cudzoziemców, jak i rekrutacji pracowników. Sprawy są prowadzone od początku do końca w pełnym zaangażowaniu i skrupulatności przez sumiennych pracowników w tym zakresie

Stanisław Mieszała

właściciel firmy

Ponad 100 pracowników naszej firmy uzyskały karty czasowego pobytu z pomocą Agencji Pracy WORKSOL. Od początku współpracy usługi są realizowane solidnie, a sprawy pracowników prowadzone są do końca z pełnym zaangażowaniem przez doświadczonych i kulturalnych specjalistów z Agencji

Zbigniew Kaczorowski

Wspónik

Z całą odpowiedzialnością rekomenduję Agencję Pracy WORKSOL jako profesjonalnego i solidnego partnera w zakresie pozyskiwanie dokumentacji niezbędnej do legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

Marcin Mazurek

właściciel firmy

Prace wykonane przez WORKSOL wykonano w ustalonym terminie oraz zgodne ze sztuką budowlaną. Firmę cechuje rzetelne i szybkie wykonywanie prac oraz elastyczność w dostosowaniu zapotrzebowania na siłę roboczą. Polecamy firmę ,WORKSOL jako partnera biznesowego w pracach budowlanych oraz przy wynajmie personelu pracowniczego.

Przemysła Maliszkiewicz

Projekt Manger - budowa drogi ekspresowej S-8 odc. III

Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт