22 Жовтня 2017

Співбесіда на отримання Карти сталего побиту

співбесіда на карту сталего побиту

Як відбувається співбесіда на отримання Карту сталого побиту на підставі польського походження?

Ви маєте польські коріння і подали документи на отримання Карти сталего побиту? Не знаєте, що очікувати під час співбесіди в Уженді Воєвудським? Нижче ви можете ознайомитись з орієнтовними питаннями та відповідями, які можете почути в процесі співбесіди.
Одним з елементів проходження процесу про видачу дозволу на сталий побит на підставі польського походження, є співбесіда, на яку іноземець має з’явитися особисто до відповідного Уженду Воєвудського. Співбесіда проводиться на польській мові і триває приблизно 60 хвилин. Найчастіші питання, які ви можете почути під час такої зустрічі стосуються історії, географії та спектру загальних знань про Польщу.

Перелік орієнтовних питань:

1. Які міста були столицями Польщі? (Ґнезно, Краків, Варшава)
2. Що зображено на польському гербі? (Білий орел в короні, на червоному тлі)
3. Як виглядає польський прапор? (поземні смуги: зверху біла, знизу – червона)
4. Коли в Польщі святкується Різдво (Боже народзенє)? (24 грудня Святвечір перед Різдвом, 25 грудня – Перший день Різдвяних свят, 26 грудня – Другий день Різдвяних свят)
5. Які є традиційні страви? (суп грибний, борщ з вушками, компот із сухофруктів, короп, який може бути приготований: смажений, по-єврейські, в медовому соусі, заливний, фарширований; капуста з грибами, маківник, вареники з капустою і грибами, капуста з горохом, оселедець: салат з оселедцем, в сметані, під шубою; Кльоцкі з маком, Кутя, сирник).
6. Коли відмічаємо День Незалежності Польщі? (11 листопада)
7. Що називають «тлустий четвер»? (в християнському календарі це останній четвер перед Великоднім Постом. Також називають «запусти». Тлустий четвер починає останній тиждень карнавалу. В Польщі і в католицькій частині Німеччини традиційно в цей день дозволено об’їдатися)
8. В якому році в Польщі було прийнято Конституцію? (3 травня 1791р.)
9. Хто такий Лев Валенса? (польський політик і профспілковий діяч. Президент Республіки Польща від 22 грудня 1990 р. до 22 грудня 1995 р.)
10. Ким був Адам Міцкєвіч? (один з найвидатніших польських поетів. Писав в стилі романтизму (1798-1855). Найвідоміші твори: Пан Тадеуш, Дзяди, Ода любові.
11. Хто з поляків отримував Нобелівську премію? (Марія Кюрі-Складовська – двічі у 1903 р. фізика, хімія; Генрік Сенкевич – 1905 літературна премія; Владислав Реймон – 1924 літературна премія; Чеслав Мілош – 1980 літературна премія; Лех Валенса – 1983, Нобелівська Премія Миру; Віслава Шимборська – 1996, літературна премія.
12. Коли відбулась Грюнвальдська битва? Хто брав в ній участь? (15 липня 1410 р. Між Лицарським Орденом і об’єднаними силами Королівства Польського і Великого Князівства Литовського.
13. Хто заснував місто Краків? (легендарний польський король Крак)
14. Для чого Пан/Пані хоче отримати дозвіл на постійне проживання? (В даному разі немає доброї чи злої відповіді. Треба приготувати власну відповідь – правдиву, суб’єктивну. Відповідь згідно власної думки. Перш за все та відповідь має містити вичерпну інформацію, пов’язану з польським походженням кожного іноземця і виражати бажання оселитися в Польщі на постійній основі.

Вищенаведені питання становлять лише приклад. В залежності від Уженду Воєвудського можуть бути відхилення
від фактичної розмови. Іноземець повинен володіти загальними знаннями про Польщу, які дозволять йому пройти
співбесіду з позитивним результатом.
Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт