30 Листопада 2017

Карта EKUZ – страхування в Польщі

NFZ

Карта EKUZ

Медичне страхування

Європейська Карта Страхування Здоров’я (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

 

Європейська картка медичного страхування (EKUZ) підтверджує право на використання NFZ. Narodowy Fundusz Zdrowia – Народний Фонд Здоров’я для отримання необхідних медичних послуг під час тимчасового перебування в іншій державі-члені ЄС.

Тобто, якщо ви захворіли перебуваючи у відряджені чи у турпоїздці. Скажімо у Португалі. Ви можете звернутися на місці до лікарні і кошт лікування буде покритий за рахунок NFZ.
EKUZ може бути виданий лише особам, які мають право на медичне обслуговування. Це особи, які сплачують або за яких сплачує страхові внески працедавець, що фінансується з державних коштів відповідно до національних правил, включаючи ті, що передбачені на медичне страхування.

Використовуючи EKUZ за кордоном, пам’ятайте, що на вас розповсюджуються зобов’язання та права в галузі медичного страхування. Допомоги відповідно до законодавства країни-члена ЄС на тих самих умовах, що й на людей, що застраховані в цій країні. Тобто, ви можете користуватися всім спектром медичних послуг тої чи іншої країни ЄС. Якщо передбачений системою державного медичного страхування в даній країні.

Карта EKUZ страхування в Польщі. Як користатися?

Звернувшись до лікарні/лікаря, переконайтеся, що він працює як частина системи охорони здоров’я даної країни. Це важливо. Оскільки, не всі лікарі чи лікарні входять до даної системи і частину медичних послуг можуть надавати на платній основі.

Отже, якщо ви працюєте у Польщі і за вас регулярно сплачуються кошти у Народний Фонд Здоров’я і хочете почуватися безпечно під час подорожей країнами ЄС – рекомендуємо оформити карту EKUZ!

Додаткова цікава інформація.

Працюємо для того, щоб тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мaєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт