23 Березня 2018

Дарія Весола

Працівники WORKSOL

Дарія Весола

керівник відділу легалізації перебування і роботи іноземців в Кадровому Агентстві WORKSOL

Дарія Весола – випускниця університету Адама Міцкевича в Познані на факультеті неофіології, зі спеціальністю етнолінгвістика. В нашій компанії працює з 2014 року.

Дарія – дуже відданий фірмі співробітник. Вона охоче ділиться своїм досвідом і знаннями з іншими нашими співробітниками. Дарія завжди послідовна і допитлива відносно будь-якого питання, яке стосується легалізації перебування і роботи іноземців. Отримала вже більше тисячі усіх видів документів, що легалізовують перебування і роботу іноземців. Вона завжди має актуальні знання і охоче бере участь у багатьох тренінгах, присвячених працевлаштуванню іноземців. Дарія – ходячий компендіум знань в цій області, тому вона часто проводить велику частину дня роз’яснюючи і консультуючи інших. П.С. До Дарії додзвонитися простіше, ніж в Ужонд Воєводський… і що це означає в наші дні, напевно, знає кожен. Дарія для місцевих підприємців замінює Департамент легалізації перебування і роботи іноземців, в якому вони завжди можуть розраховувати на надійні поради.

Дарія Весола ключовий співробітник нашої команди, яка є двигуном розвитку компанії. Клієнти завжди хвалять Дарію за приємне і доброзичливе обслуговування, до чого зобов’язує її прізвище 🙂

Особисті інтереси Дарії це: кримінальна література і лежання з коктейлем на пляжі під час канікул 🙂

Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт