25 Квітня 2019

Як працювати за біометричним паспортом в Польщі ? Частина перша. Q&A

Як працювати за біометричним паспортом в Польщі Важливі відповіді на тему робота по біометричному паспорту у Польщі у 2019 році

Читати далі

8 Квітня 2019

Як знайти роботу в Польщі без посередників у 2019 році?

Як знайти роботу в Польщі без посередників у 2019 році? Сьогодні польський роботодавець або польська агенція шукає працівників в Інтернеті.Тому треба…

Читати далі

20 Лютого 2019

Як українцю максимально повернути собі гроші від податку в Польщі?

Як максимально повернути собі гроші від податку в Польщі, заповнивши декларацію PIT-37?По-перше, почнемо з того, що кожен іноземець може повернути собі гроші від податку в Польщі, заповнивши декларацію PIT-37. Щомісяця роботодавці виділяють гроші з вашої зарплати брутто на податки, а решту виплачують вам зарплату в так званому нетто. Майже у всіх випадках, виходить так, що вам повернути гроші в Польщі.

Читати далі

15 Лютого 2019

Відгуки про агенцію worksol від клієнтів роботодавці

І власне тут ви зможете познайомитися з цими відгуками про worksol. Спеціально для вас перевели документи, офіційних рекомендацій з польської мови. А також ми покажемо їх оригінали з підписами, щоб у вас не виникали сумніви в тому, що агенція з працевлаштування Worksol – чесна та сумлінна агенція.

Читати далі

13 Лютого 2019

Робота в Польщі кухарем. Поради та рекомендації

Це стаття пишеться, щоб прояснити як виглядає робота кухарем в Польщі, а також з метою максимально позбавити вас від можливо проблем. Та найголовніше питання, як кухарю знайти відповідний роботу в Польщі, базуючись на досвіді та навичках. Це погляд людей, який не перший рік рекрутують майстрів кухні на роботу в Польщі.

Тут наші відповіді, поради та рекомендації, які заощадять вам гроші, сили та час.

Читати далі

21 Грудня 2018

Робота в Польщі вакансії на 2019 рік

Польща буде актуальною, як ніколи. Німеччина ще не починає боротьбу за іммігрантів країн третіх. А якщо почне, то тільки за висококваліфікованих фахівців з хорошими знаннями німецької мови. Ми вже писали раніше, як Німеччина планують залучити працівників у свій край.

Вакансії на роботу в Польщу у 2019 році стануть кращими. По-перше, мінімальна зарплата в Польщі стала вищою та продовжить зростати. По-друге, польський уряд з кожним роком намагається полегшити отримання карти побыту. З 2019-го року вийде ряд правок, які полегшать життя іммігрантом в Польщі.

Читати далі
Czytaj więcej
Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт