17 Квітня 2018

Анна Мартиросян-Романяк

Працівники WORKSOL

Анна Мартиросян-Романяк

спеціаліст відділу легалізації побуту та роботи іноземців

Анна Мартиросян-Романяк – випускниця Академії ім. Яна Длугоша в Ченстохові на напрямі філософія і суспільна комунікація. У фірмі працює з 2016 року як фахівець в справах пов’язаних з легалізацією перебування і роботи. Улюблена професійна тематика Анни це дозволи на роботу.

Аня сама є іноземкою, тому досконало розуміє проблеми і потреби інших іноземців. Також як і вони вона проходила усі етапи в отриманні необхідних документів для легального перебування і роботи.

Анна дуже хороший координатор працівників, має їх під опікою декілька десятків. Обслуговує також у сфері легалізації перебування і роботи декілька фірм, які співпрацюють з нами.

Окрім цього, дуже охоче бере участь в курсах, що розвивають знання у галузі працевлаштування іноземців, і завжди приймає нові завдання. Аня дуже часто подає нові ідеї і рішення, що впливають на поліпшення функціонування фірми.

Анна дуже енергійна людина, незвичайно емоційна, безпосередня, з дуже хорошим почуттям гумору. Кожен хто познайомився з Анною знає що з нею не засумуєш. Вона є затятою вболівальницею спідвею. У вільний час також любить плавати, їздити на роликах і грати в Forge of Empire.

Шукаєш вакансію?
В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.
icon_firstПереглянути вакансії

Ищите сотрудников?

У нас есть база из 1500 CV </ strong> иностранных сотрудников по каждой специальности.

icon_twoДодай вакансію

Есть вопрос?

telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт