Актуальні вакансії

Місто:

Воєвудство:

Галузь:

Куратор вакансії:

Винагорода:

Кваліфікація:

Фасуванні, пакуванні цукрової вати – Ruda Słask
Додано 17 Квітня 2018 Через Юлія Сайбура
icon-quantity

4 Miejsc pracy

icon-qualifications

Без кваліфікації

2090 - 2420 PLN netto

11 PLN / h

Потрібно 4 жінки з візою (до 45-48 років ) на продукцію Робота полягає в фасуванні/пакуванні цукрової вати до стаканчиків. Робота стояча. Ставка 11зл/год нетто 190-220год/місяць ( за год потрібно виконувати норму – 260 стаканчиків) Житло – 200зл/міс за комун послуги.,житло не далеко від місця праці Ruda Słaska

Будівельний зварювальник ( MAG 136)
Додано 12 Квітня 2018 Через Євгенія Болотнова
icon-quantity

5 Miejsc pracy

icon-qualifications

З кваліфікацією

4800 - 5760 PLN netto

20-24 PLN / h

Робота полягає в зварюванні корпусів для будівництва нових фільтрів для очищення повітря. Робота на телескопічних підйомниках. Зварювання напівавтоматом. Робота на вулиці, не в приміщенні, а на будівництві. Увага! Більшість робочого часу, робота проходитиме на землі а не на підйомниках. Робота проходитиме в закритому приміщенні, де температура така ж як і на вулиці. В приміщенні запилене повітря, тому робота не підходить для людей, які мають захворювання дихальних шляхів.

Лакувальник Мебелі – Radom
Додано 10 Квітня 2018 Через Юлія Сайбура
icon-quantity

1 Miejsc pracy

icon-qualifications

З кваліфікацією

3024 - 3696 PLN netto

14 PLN / h

ЛАКУВАЛЬНИК МЕБЛІВ – підготовка поверхні до лакування, шліфування виробів, лакування меблів, меблевих фасадів, іншої продукції тощо. Праця на період: від зараз Вимоги: Вік до 50 років Освіта: Бажана професійна освіта або закінчені курси Професійний досвід: мін. 0,5-2 річний досвід на подібній посаді Знання іноземних мов: Польська мова на комунікативному рівні (бажано) Фахові знання: Заохочуються, вміння читання технічних малюнків Уміння: мотивація до праці, ініціативність, мануальні здібності, сумлінність, точність та акуратність, комунікабельність та уміння працювати в колекти Оплата праці: 14 зл/год нетто Житло: надається за рахунок роботодавця ( RADOM)

Пекар Кондитер – Kazimierz Dolny
Додано 10 Квітня 2018 Через Марія Ставіцька
icon-quantity

2 Miejsc pracy

icon-qualifications

З кваліфікацією

2640 - 2640 PLN netto

11 PLN / h

Відкритий набір в пекарню ( мінімум 3 міс. візи або повний безвіз, можна бути без досвіду, но с бажанням вчитися ). Також потрібні помічники, з.п. 11 зл. за годину нетто. Години праці : 10 часів в день 6 дній в неділю. Денна зміна. Житло : 200 злотих в місяць з чоловіка (15 хвилин пішком від місця праці ) Місто праці : Kazimierz Dolny (Казимеж-Дольни )

9 Швачок – Łodz
Додано 4 Квітня 2018 Через Марія Ставіцька
icon-quantity

9 Miejsc pracy

icon-qualifications

З кваліфікацією

2500 - 3000 PLN netto

Аккорд ( від вироботку ) PLN / h

Робота полягаю в підготовці машин для роботи головного механіка, допомога головному механіку в ремонті машин, підтримка порядку в автосервісі. Заробітня плата : 12-18 злотих чистими за годину. Години праці : 10 годин в день. Проживання від работодавця безкоштовно. Місце праці : Raciechowice ( 40 км. від Кракова )

2304 - 3600 PLN netto

12 - 15 PLN / h

Потрібен сантехнік і монтажник обігрівальних інсталяцій мінімум 4 місяця візи. Місце роботи: Sucha Beskidzka, Małopolskie. Дотримання в будинках правильного функціонування теплої і холодної води. Зарплата на початку 12-13 зл/го чистими, після пробного періоду можливість підвищення ставки до 15 зл/год чистими

Працюємо для того, щоб тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій – 987 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мaєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт