Про нас

Кадрова агенція WORKSOL – це сертифікована польська кадрова агенція з працевлаштування. З часу заснування в 2009 році ми здійснюємо повний супровід документів на виготовлення:

  • карт побиту (karta pobytu)
  • польського громадянства
  • дозволу на роботу (Zezwolenie na pracę typ A/wojewódzkie zaproszenie do pracy)
  • пропонуємо допомогу при вирішенні питання про депортацію
  • здійснюємо реєстрацію підприємницької діяльності на території Польщі (фірма “під ключ”)
  • вирішуємо різнопланові труднощі пов’язані з легальним перебуванням

Кадрова агенція WORKSOL не займається продажем документів.

Кадрова агенція WORKSOL проводить процес підбору персоналу, основою якого є кваліфіковані та досвідчені кадри з України. Географія офісів агенції дозволяє легко працювати на всій території Польщі, а база роботодавців охоплює різнопланові сектори працевлаштування На даний момент найбільш актуальними професіями є водії різних категорій, програмісти, робітники заводів та фабрик, працівники HoReCa, оператори машин, будівельники, слюсарі.

Кадрова агенція WORKSOL є учасником програми Rzetelna Firma (Надійна компанія), що об’єднує понад 50 000 компаній з усіх секторів економіки на території Польщі та підтверджує відсутність невиконаних зобов’язань, перелічених у Національному реєстрі заборгованості BIG SA. Ми гарантуємо легальне працевлаштування в перевірених польських роботодавців, добре оплачувану роботу, а також достойні умови проживання. Вакансії та всі послуги з працевлаштування – безкоштовні.

Послуги надаємо на підставі документів ЧЕРЕЗ ОФІЦІЙНИЙ СУПРОВІД В ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ ПОЛЬЩІ.

Не повторюйте чужі помилки. Майте справу з офіціальними та ліцензованими людьми.

Працюємо для того, щоб тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мaєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт