Новини

10 Травня 2018

Робота в Польщі – чому варто наважитися на це

Робота в Польщі З кожним роком все більше і більше українців виїжджають на роботу за кордон. Причини такого явища абсолютно очевидні: бажання краще жити і заробляти більше, відкрити для себе і своєї сім’ї нові можливості. У будь-якому куточку планети зараз можна зустріти наших співвітчизників, але є країна де їх найбільше. Звичайно ж, це Польща. Давайте розберемося чому так відбувається, а головне – що саме може запропонувати заробітчанам наша країна-сусідка?

Читати далі

30 Березня 2018

Карта сталего побиту — Дозвіл на постійне проживання

Карта сталего побиту — Дозвіл на постійне проживання видається іноземцям, які хочуть поселитися в Польщі на постійній основі. Поняття постійного виду на проживання часто плутають з іншим статусом проживання, таким як довгостроковий резидент ЄС. Нижче ми докладно опишемо порядок отримання постійного виду на проживання, а також розкажемо хто може його просити.

Читати далі

30 Березня 2018

Дозвіл на перебування довготривалого резидента ЄС

Дозвіл на перебування довготривалого резидента ЄС – це дозвіл на постійне місце проживання в Польщі. Подавати заяву на отримання такого дозволу можуть люди, які можуть підтвердити неперервне перебування на території Польщі протягом останніх 5 років. Це є оптимальне розв’язання для іноземців, які жили і працювали в Польщі й планують оселитися тут на постійній основі.

Читати далі

26 Березня 2018

Карта тимчасового побиту – дозвіл на тимчасове проживання (karta pobytu)

Карта тимчасового побиту – дозвіл на тимчасове проживання (karta pobytu) – це найпопулярніша заява на продовження перебування в Польщі, яка подається іноземцями. Підстав для тимчасового проживання може бути багато, і найпопулярнішою з них, звичайно, є робота. Ця стаття описує, на наш погляд, всеохоплюючу та складну тему отримання дозволу на тимчасове проживання

Читати далі

27 Лютого 2018

Як працювати в Польщі на підставі біометричного паспорта ?

Для багатьох роботодавців питання працевлаштування іноземців (в основному, громадян України), які приїжджають до Польщі в рамах угоди про безвізовий рух, досить проблематичне. Згідно статистики, кожен третій українець шукає роботу, перебуваючи на території Польщі, в’їхавши по так званому “безвізу”.

Читати далі

21 Лютого 2018

Час для податкового розрахунку ваших прибутків за 2017 рік

Якщо ви працювали легально, надійшов час розрахуватися з податковою інспекцією. Ви маєте час на здійснення цієї процедури до 30 квітня. Чим скоріше ви це зробите, тим скоріше отримаєте повернення коштів зі сплачених раніше податків. Розрахунок з польськими податковими органами може виявитись для вас досить вигідним. Більше всього зможуть отримати ті, у кого є діти. Може йтися о сумі навіть у кілька тисяч злотих.

Читати далі
Czytaj więcej

Працюємо для того, щоб тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мaєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт