Новини

4 Лютого 2018

Організація поїздки до Польщі з метою працевлаштування

Якійсь час тому ви прийняли рішення поїхати до Польщі на роботу. Ви вже отримали робочу візу чи маєте на меті в’їхати до Польщі по біометричному паспорту на підставі угоди про безвізовий рух. Припустимо, що набір документів, який є необхідним для перетину кордону з Європейською Унією та для легального працевлаштування у Польщі – у вас є. Отже, з чого ви розпочнете свій шлях?

Читати далі

30 Листопада 2017

Карта EKUZ

Європейська картка медичного страхування (EKUZ) підтверджує право на використання NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia – Народний Фонд Здоров’я) для отримання необхідних медичних послуг під час тимчасового перебування в іншій державі-члені ЄС.

Читати далі

22 Листопада 2017

25 грудня в Україні – вихідний день!

Відтепер, в Україні 25 грудня – день, коли прийнято святкувати Різдво Христове за Григорианським календарем – офіційний вихідний!
Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів» (№ 5496), згідно якого 25 грудня – це неробочий день.

Читати далі

22 Жовтня 2017

Польське громадянство

Польське громадянство можна отримати:

• за законом
• через надання польського громадянства
• через визнання польським громадянином
• через відновлення польського громадянства

Читати далі
Czytaj więcej

Працюємо для того, щоби тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій більш як 987 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт