Новини

17 Серпня 2018

Хто може допомогти вам з фінансуванням фірми в Польщі?

Після прочитання цієї статті, маючи хорошу ідею, ви можете почати відкривати свою фірму, не боячись брак грошей. Вам не доведеться ходити на роботу, так як ви самі собі влаштуєте роботу. І що найголовніше, ви забудете про повільне і нудне відкладання грошей під подушку.

Читати далі

31 Липня 2018

Як боротися з роботодавцями, котрі платять низьку зарплату в Польші?

Другий варіант – вимагати справедливості.

Читати далі

16 Липня 2018

Довго чекаєте карту побиту? Вимагайте компенсацію

Воєвода зволікає з видачею карту побиту і ви чекаєте? Історія про те, як іноземець отримав компенсацію в сумі 8 тисяч злотих.

Читати далі

10 Травня 2018

Робота в Польщі – чому варто наважитися на це

Робота в Польщі З кожним роком все більше і більше українців виїжджають на роботу за кордон. Причини такого явища абсолютно очевидні: бажання краще жити і заробляти більше, відкрити для себе і своєї сім’ї нові можливості. У будь-якому куточку планети зараз можна зустріти наших співвітчизників, але є країна де їх найбільше. Звичайно ж, це Польща. Давайте розберемося чому так відбувається, а головне – що саме може запропонувати заробітчанам наша країна-сусідка?

Читати далі

30 Березня 2018

Карта сталего побиту — Дозвіл на постійне проживання

Карта сталего побиту — Дозвіл на постійне проживання видається іноземцям, які хочуть поселитися в Польщі на постійній основі. Поняття постійного виду на проживання часто плутають з іншим статусом проживання, таким як довгостроковий резидент ЄС. Нижче ми докладно опишемо порядок отримання постійного виду на проживання, а також розкажемо хто може його просити.

Читати далі

30 Березня 2018

Дозвіл на перебування довготривалого резидента ЄС

Дозвіл на перебування довготривалого резидента ЄС – це дозвіл на постійне місце проживання в Польщі. Подавати заяву на отримання такого дозволу можуть люди, які можуть підтвердити неперервне перебування на території Польщі протягом останніх 5 років. Це є оптимальне розв’язання для іноземців, які жили і працювали в Польщі й планують оселитися тут на постійній основі.

Читати далі
Czytaj więcej

Працюємо для того, щоб тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій – 4300 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мaєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт