Важливе

27 Лютого 2018

Як працювати в Польщі на підставі біометричного паспорта ?

Для багатьох роботодавців питання працевлаштування іноземців (в основному, громадян України), які приїжджають до Польщі в рамах угоди про безвізовий рух, досить проблематичне. Згідно статистики, кожен третій українець шукає роботу, перебуваючи на території Польщі, в’їхавши по так званому “безвізу”.

Читати далі

21 Лютого 2018

Час для податкового розрахунку ваших прибутків за 2017 рік

Якщо ви працювали легально, надійшов час розрахуватися з податковою інспекцією. Ви маєте час на здійснення цієї процедури до 30 квітня. Чим скоріше ви це зробите, тим скоріше отримаєте повернення коштів зі сплачених раніше податків. Розрахунок з польськими податковими органами може виявитись для вас досить вигідним. Більше всього зможуть отримати ті, у кого є діти. Може йтися о сумі навіть у кілька тисяч злотих.

Читати далі

21 Лютого 2018

Фірма іноземця в Польщіi

Щоразу більшає іноземців, що приймають рішення розпочати бізнес-діяльність в Польщі. таку можливість має кожний, проте форма підприємницької діяльності залежить від побутового статусу іноземця, що перебуває в Польщі. Підприємницька діяльність в Польщі – це великі можливості, але разом з тим і велика відповідальність ділова і юридична.

Читати далі

19 Лютого 2018

Нові правила отримання дозволів на побут в Польщі для іноземців

Понеділок минулого тижня видався достатньо спекотним для всіх, хто займається легалізацією побиту і праці іноземців у Польщі, оскільки мали місце непоодинокі випадки переписування, переробляння на ново заздалегідь приготованих заяв (вньосків) згідно нових зразків бланків. Всі уженди воєвудські в Польщі впровадили до документообігу нові зразки заяв (вньосків) на отримання дозволу на тимчасовий побут, тим самим змінюючи засади їх надання.

Читати далі

2 Лютого 2018

Організація поїздки до Польщі з метою працевлаштування

Якійсь час тому ви прийняли рішення поїхати до Польщі на роботу. Ви вже отримали робочу візу чи маєте на меті в’їхати до Польщі по біометричному паспорту на підставі угоди про безвізовий рух. Припустимо, що набір документів, який є необхідним для перетину кордону з Європейською Унією та для легального працевлаштування у Польщі – у вас є.

Читати далі

19 Грудня 2017

Hововідкритий консультаційний пункт для іноземців у Вроцлаві

Кадрова Аґенція WORKSOL пропонує допомогу в правильному оформленні, й поданні документів для легалізації побуту і праці іноземців які перебувають в Польщі. Ми здійснюємо організаційний і інформаційний супровід наших клієнтів протягом всього процесу проходження справи про видання Карти побиту, що включає в себе:

Читати далі
Czytaj więcej

Працюємо для того, щоби тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій більш як 987 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт