Важливе

30 Листопада 2017

Карта EKUZ

Європейська картка медичного страхування (EKUZ) підтверджує право на використання NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia – Народний Фонд Здоров’я) для отримання необхідних медичних послуг під час тимчасового перебування в іншій державі-члені ЄС.

Читати далі

22 Листопада 2017

25 грудня в Україні – вихідний день!

Відтепер, в Україні 25 грудня – день, коли прийнято святкувати Різдво Христове за Григорианським календарем – офіційний вихідний!
Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів» (№ 5496), згідно якого 25 грудня – це неробочий день.

Читати далі

22 Жовтня 2017

Польське громадянство

Польське громадянство можна отримати:

• за законом
• через надання польського громадянства
• через визнання польським громадянином
• через відновлення польського громадянства

Читати далі

22 Жовтня 2017

Співбесіда на отримання Карти сталего побиту

Як відбувається співбесіда на отримання Карту сталого побиту на підставі польського походження?

Читати далі

22 Жовтня 2017

Карта Поляка

Карта поляка (Karta Polaka) — документ, який підтверджує приналежність особи до польського народу поза межами історичної батьківщини. Власникові карти поляка належать права, що випливають із Закону «Про карту поляка», ухваленого сеймом Республіки Польща 7 вересня 2007 року. Метою вважається необхідність підтримки польських громадян і їх нащадків в країнах, утворених після розпаду СРСР.

Читати далі
Czytaj więcej

Працюємо для того, щоби тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій більш як 987 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт