30 Листопада 2017

Карта EKUZ

Європейська картка медичного страхування (EKUZ) підтверджує право на використання NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia – Народний Фонд Здоров’я) для отримання необхідних медичних послуг під час тимчасового перебування в іншій державі-члені ЄС.

Читати далі

22 Жовтня 2017

Співбесіда на отримання Карти сталего побиту

Як відбувається співбесіда на отримання Карту сталого побиту на підставі польського походження?

Читати далі

22 Жовтня 2017

Карта Поляка

Карта поляка (Karta Polaka) — документ, який підтверджує приналежність особи до польського народу поза межами історичної батьківщини. Власникові карти поляка належать права, що випливають із Закону «Про карту поляка», ухваленого сеймом Республіки Польща 7 вересня 2007 року. Метою вважається необхідність підтримки польських громадян і їх нащадків в країнах, утворених після розпаду СРСР.

Читати далі

21 Серпня 2017

Польща відкрила українцям шлях до подвійного громадянства

У зв’язку з прийняттям нового закону про громадянство іноземцям, які легально перебувають в Польщі більше ніж 3 роки, мають джерело утримання та знають польську мову буде легше отримати польське громадянство. При чому не треба буде зрікатися паспорта іншої держави.

Читати далі
Czytaj więcej

Працюємо для того, щоби тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій більш як 987 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт