Карта тимчасового побиту (Karta pobytu czasowego)

single-img

Якщо Ви легально мешкаєте в Польщі або маєте замір проживати на території цієї країни довше, ніж 3 місяці, ми, діючи від Вашого імені, можемо отримати для Вас дозвіл на проживання на визначений час, відомий в повсякденній мові як вид на проживання – karta pobytu.

Щороку ми успішно оформлюємо кілька сотень дозволів або їх продовжень в різних воєводствах на території Польщі.
Пам’ятайте, якщо у Вас немає часу займатися такою великою кількістю формальностей, пов’язаних з цією справою, або Ви не знаєте як це зробити, довірте це нам! Ми зробимо це швидко і без зайвого ангажування Вашої сили.
Ми можемо похвалитися рекомендаціями кількох десятків людей з території всієї країни, для яких ми отримали згадані документи. Ми робимо це швидко, дешево і ефективно!

Щоб скласти заяву на оформлення карти побиту Нам від Вас потрібні будуть такі документи (Карта перебування):

  1. Кольорові фотографії — актуальні, неушкоджені, 4 штуки розміром 35 х 45 мм, зроблені протягом останніх 6 місяців, на однотонному світлому фоні, якісні, виразні, зображуючі виразно очі та обличчя від верху голови до верхньої частини плечей, так, щоб обличчя займало 70 — 80% фотографії; фотографії повинні зображати особу без головного убору та окулярів із затемненими стеклами, дивлячу прямо, з відкритими очима, не прикритими волоссям, з натуральним виразом обличчя та зімкнутими губами.
  2. Копія паспорта, Після отримання дозволу Ви зобов’язані будете пред’явити оригінал паспорту.
  3. Умова про оренду житлового приміщення, в якому Ви мешкаєте або маєте замір замешкати. Умова повинна містити кошти, які Ви сплачуєте, а також відокремлену оплату комунальних послуг. Пам’ятайте, що Ви не можете зазаначити безкоштовного житла, за вийнятком проживання у найближчої родини.
  4. Дозвіл на роботу або інший документ, на підставі якого Ви маєте замір перебувати на території Польщі.
  5. Трудовий договір, договір підряду, договір доручення – оригінал або завірена польським нотаріусом копія.
  6. PIT-37. Якщо Ви вже працювали в Польщі раніше, повинні мати декларацію про розрахування прибуткового податку. Якщо минулого року Ви не працювали, згаданий документ не вимагається.
  7. RMUA або інший документ, що підтверджує наявність медичної страховки, покриваючої кошти лікування на території Польщі.

Іноді вимагаються документи: Довідка з податкової інспекції про відсутність заборгованості у сплаті податків

Працюємо для того, щоби тобі допомогти - робота в польщі - робота за кордоном - робота в польщі без посередників - робота в польщі для жінок - работа в польше - работа за границей - работа в польше без посредников - карта побыта -

Шукаєш вакансію?

В нашій базі вакансій більш як 987 пропозицій праці на території Польщі – з нами обов’язково знайдеш те, що підходить саме тобі.

icon_firstПереглянути вакансії

Szukasz pracowników?

Dysponujemy bazą  ponad 1500 CV zagranicznych pracowników w każdej specjalności

icon_twoDodaj ofertę pracy

Мєш запитання?

faceЧат online telЗамовити дзвінок personБезпосередній контакт